Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Kaya Spot - Ankara İkinci El Eşya Alan Yer

Değerinden ikinci el ve spot eşya alımı için bizimle iletişime geçiniz.

Kategori arşivi ikinci el eşya alanlar

Saimekadın Şehitlik ikinci el eşya alım

Her şey gibi evimizde yada iş yerimizde bulunan eşyalarda eskiyecektir. Eskiyen kullanmadığınız eşyalarda artık eskisi gibi gözünüze hoş görünmeycek ve belki de hevesiniz kaçacak. Eşyalarınızı Aldığınız ilk gündeki hevesiniz zamana yenik düşerek artık soğumaya başlar ve yeilerini almak için onlardan kurtulmak istersiniz.

Saimekadın ve Şehitlik civarından 2 el eşya alımı

Yeni eşyalar alacaksınız fakat eski eşyalardan kurtulmaya fırsat yada imkan bulamıyorsunuz. A işte bu tam bu ihtiyacınızın oluştuğu anda biz Berat Spot olarak Şehitlik ve Saime kadın civarında ikamet eden siz değerli hemşehrilerimize ikinci el eşya alan firma olarak biz devreye giriyoruz. Bir telefon uzağınız olup 0537 819 14 08 sizin için her yerden ikinci el mobilya alımı yada eşya alımı yapacak durumdayız. Ekibimizle evinize uğrayarak satmayı düşündüğünüz artık elden çıkarmak istediğiniz kurtulmak istediğiniz tüm kullanılmış ikinci el olan eşyaları değerinde alıyoruz.

Uzman ekibimiz bütün ürünlerin hatalarını gidererek verdiğiniz eski ürünleri alıcılarla buluşturuyor. Evinizden taşınarak alınan eşyaların değerinde başka eşyalarda verebiliriz. Yani bütün her şey size kalmış. Biz eşyalarınızı sizin memnun kalacağınız ölçüde satın alırız. Fiyatlarda kesinlikle sizi üzecek bir hata yapmayız. Saimekadın civarından İkinci el eşya alanlar olarak ürünlerinizi Ankara içerisinde ofisten yada evden istediğiniz şekilde alırız. Ücreti kapıda nakit olarak sizlere teslim ederiz. Uzun ve meşakatli bir süreç ile satılmasını beklemenize gerek yoktur. Eşyalarınızı firmamıza veridğiniz ve sizin evinizden çıktığı anda sizinle muhataplık bitmiştir. Bundan sonraki sorun Berat Spota aittir. Firmamız uzun süredir Ankara içerisinde bir çok yerden eşya mobilya yada ofis eşyası almıştır. Yüzlerce binlerce memnun müşterimiz bulunmaktadır, gerek ikinci el eşya alanlar gerekse ikinci el eşya satanlar olarak referanslarımız mevcuttur. İsterseniz eşya almak için de bizi  0537 819 14 08 numaralı hattımızdan arayabilir ve ürün yelpazemize bakabilirsiniz.

Evet dediğimiz gibi eski ve kullanılmış olarak bilinen ve bizim sektörde ikinci el olara tabir ettiğimiz eşyalarınızı satmak istediğiniz kurtulmak istediğiniz her ürünü evinizden bir telefon vasıtasıyla gelir alırız ve karşılığında sizi mutlu edecek yüzünüzü gülümsetecek bir ücret vererek evinizden ayrılırız.

ikinci el eşya satmak için resim gönderip anında teklif alacağınızı biliyormusunuz ?

saime kadın şehitlik 2 el eşya alanlar

Evet 0537 819 14 08 mobil hattımızda bulunan whatsapp uygulamasından bizlere satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın resmini atabilir ve en doğru fiyatı alabilirsiniz. En doğru ve kesin sonuç için eşya resimlerini yollamanız sizin için ve bizim iççinde zahmetsiz bir alışveriş deneyimi sağlayacaktır.

itfaiye meydanı ikinci el eşya alım satım yeri

Herkesin evinde birden fazla gereksiz yada eski durma gelmiş kullanmadığınız eşyalar vardır. Genelde kullanılmaz bir kenarda dururlar fakat size nedense vazgeçilmez bir şekilde cazip gelir ve kullanmak istemesenizde bir kenarda dursun belki br gün bir işe yarar dersiniz. Bu denli bir istek pek iyi değildir. Genelde aileden kalma eşyalarda biraz tereddüt ederseniz vermesek mi atmasak mı kullanmaya devamı etsek gibi sözcükler meydana gelir. Bu yüzden kesinlikle evinizde görüntü kirliliği yada kuru kalabalık yapacak eşyalardan kurtulursanız hem mekan açılmış olur hem de gözü yoran dolgun görüntüden karışık görüntüden eser kalmayacaktır. Elbette ikinci el durumuna düşen bu eşyalarınızı ir an önce satmak isterseniz Ankarada ikinci el eşya alanların bir arada durduğu itfaiye meydanı içerisinde sizlere en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için hazır olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Biz bu kullanılmış eşya sektöründe inanın tecrübemiz ve kaliteden ödün vermeden yapmış olduğumuz ticaret ile hep alışverişlerde memnuniyet ile oluşmuş sonuçlara ulaşmışızdır. Bu konuda biraz mütevazı olmadığımızı işimize olan ciddiyet ve sadakatten yola çıkarak belli etmek istiyoruz. itfaiye meydanı ikinci el eşya alım satım yeri denildiğinde en çok tercih edilen firma olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Bizim sizlere hizmet vermemizi istediğiniz anda 0 537 819 14 08 numaramızı aramanız yeterlidir. İsterseniz bu numarada bulunan whatsapp mobil uygulaması sayesinde eşyaların resimlerini göndererek doğru ve kesin fiyatı alabilirsiniz. Amacımız sadece kaliteli ve doğru hizmeti size sunmaktır.

itfaiye meydanı ikinci el eşya alım satım yeri

İşinize yaramayan eşyalar eğer manevi bir değer içermiyor ise ve hala kullanılabilir bir durmda ise onları değerlendirebilirsiniz.Böylece Evinize alacağınız yeni ürünlere yada eşyalara yer açmış olursunuz. Bu yüzden kesinlikle eski eşyalarınızı elinizden çıkarmanız gerekir ve sizlere bu konuda en hızlı şekilde yardım olacak firma olan Berat Spota verin ve biz size eşyalarınız için nakit olarak ödeme yapalım.

Aslında sizin ayrılmak istemediğiniz bir çok ikinci eleşya olabilir, üşengeçlik yada farklı sebeplerden öyle olduğu yerde duruyor olabilirler de, ve bunların üzerine eviniz küçük yada eşyalarınız için ayracağınız yerde kalmamış olabilir. Bu yüzden tek yapmanız gerekeni size söyleyelim. Zor olsa da tek yapmanız bizi aramanızdır. İkinci el eşya alanlar Ankara öncü firmamız Berat Spot Başkentin bütün ilçelerinde evden eve yada ofisten ofise eşya alımları yapmaktadır. Her türlü eşyalarınızı teknolojik ürünlerinizi mutfak eşyalarınızı her türlü eşyayı biz ikinci el satıcılarına verebilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olan kullandığınız eşyalar başka insanlar içinde aynıdır. Sizden alır başkasına satarız.

Elbette ilk amacımız sizlerin satmak istedikleri eşyaları gelip adresinize kadar satın almaktır. Ama İsterseniz bizden evinizi ucuz ve uygun fiyatlara dizebilirsiniz. Son derece kaliteli sağlam ve konforlu ikinci el ürünlere sahip olabilirsiniz. Müşteri potansiyelimizin fazla olduğu için çok fazla ürün yelpazesine sahip durumdayız. ikinci el mobilya alanlar dendiğinde de Ankara firmamız son derece kaliteli ikinci el ürünleri satın almakta ve sizin gibi halkımıza hizmet sunmaktadır.

Amacınız ikinci el mobilya , beyaz eşya, antika, elektroik eşya , halı yada aklınıza gelen hemen hemen her türlü eşya satımı yapmak ise  0 537 819 14 08 numaramızı arayarak kaliteli himeti almanın farkını yaşayın. Satmak istediğiniz tüm ikinci el eşyalarınızı gelip istediğiniz adresten nakit ödme yapmak koşulu ile alıyoruz. Sizin tek yapmanız bizi  0 537 819 14 08 numaradan aramak ve eşyanızı gelip hızlıca alırız.

ikinci el eşyacı – antika eşyacı – eski eşyacı – 2 Elde bir numara

2 el eşya alanlar

 ikinci el eşyacı –   antika eşyacı –  eski eşyacı

Her insanın kullanılan eşyaları eskimektedir. Üzerinde yaşadığınız koltuklar, televizyonunuz yada yatak odanız. Tüketim toplumunda yeni bir eşya modeli çıktığında eski eşyaların değeri yada beğenilme arzusu azalır. Bu yüzden eşyalardan kurtulmak istersiniz. Bu yüzden 2 el eşya alanlar dediğinzde biz ikinci eşya satıcıları bu devrede işe giriyor. Elinizdeki eşyaları makul ve sizi memnun edecek fiyatlarla alıyoruz size karşılığını veriyoruz. Biz ürününüzü her şekilde inceler tam değerinde fiyat verir sizden alırız 0 537 819 14 08 numaramızdan arayın. Taşıması götürmesi her şeyi bizden olması ayrı bir avantajı olur. Siz yorulmadan elinizdeki eşyalardan kurtulacaksınız.  Aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması için biz bir çok işlemi sizin yerinize hallediyoruz. Elbette taşınacak eşyanın durumuna gire fiyat değişebilmektedir. Ama inanın ki sizin bu nakliyat işlerini halletmeniz bizim kadar ekonomik ve uygun olmayacaktır. Biz bir hepsini sizin için bir araya getirip eşyalarınızı da hızlıca satmanız için yardım ediyoruz. Bu numarayı aklınıza cebinize not edin lütfen 0 537 819 14 08.

ikinci el eşya alanlar Ankara

Ankara ikinci el eşyacı - ikinci el antikacı - ikinci el mobilyacı

Yerinde gösterilen eşyalar yerinden alınır ve aldığımız zaman bedeli ödenir. Yada isterseniz karşılığında daha yenilerini ve kaliteli eşyalardan kısasa kısas yöntemi ile seçebilirsiniz. Ürünlerimiz son derece kaliteli olmakta olup ince eleyip sık dokuyarak aldığımız eşyalardır. Eşyalar bir süre sonra bozulma yıpranma yada kullanıma elverişliliği hemen bozulan ürünler olmamakla kalıp sağlam ürünlerdir. İstediğiniz ürünü istediğiniz zaman biz ikinci el eşya alanlar Ankara bünyesinde olarak bize 0 537 819 14 08 cep telefonumuz aracılığı ile başvurabilirsiniz.

İkinci el mobilya alanlar Ankara

Pursaklar ikinci el mobilya alanlar - 2 el mobilya alım yeri

Pursaklar ikinci el mobilya alanlar – 2 el mobilya alım yeri

Vereceğiniz adres ile sizin ayağınıza kadar gelerek ürününüzü alır ve hemen orada ücretini sizlere nakit olarak teslim ederiz. Eskiyen ikinci el durumuna düşen eşyalarınızın hiçbir zaman değerinde gitmeyecek gibi düşünmeyin. Yıllar son kullandığınız bir ürünü atmak yerine satarak onun sayesinde gelir elde etmiş olacaksınız. Eski eşyalarınızı yada kullanmak istemediğiniz kıyıda köşede eskimeye yıpranmaya yüz tutacak eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz 0 537 819 14 08. Her zaman belirttiğimiz gibi sizin sadece eşyanız varsa yada mobilyanız var ise elinizden çıkarmak için onu sokağa yada eski bir çöplüğe atmanız gerekmemektedir. Eşyalarınızı atarken vereceğiniz uğraşı kolay bir şekilde paraya dökebilirsiniz. Eşyalarınızı atmayı yada birine vermeyi düşündüğünüzde bile sizlere maliyet ve bedeni bir yük çıkaracağınızda unutmayın. Neticede evden çıkaracağınız o eşyaları taşımak ya size kalacak yada yine ücreti ile birkaç hamal ve nakliye aracı tutacaksınız, buda günümüzde hatırı sayılır makul ir ücret  karşılığında ancak yapılmaktadır. İkinci el mobilya alanlar Ankara bünyesinde evinize iş yerinize veya dükkanınıza gelerek ikinci el eşyalarınızı alırız ve size karşılığında nakit olarak parasını veririz.

Ankara’da ikinci el eşya alanlar

 

Firmamız sektörün köklü ikinci el alım ve satım firmalarından biridir. Biz bir aile firması olarak yaklaşık yarım aşırı geçen tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Temel ilke olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek müşteri memnuniyetine önem veririz. Firmamıza ulaşmak inanın çok kolaydır, 0 537 819 14 08 bir iki telefon ile istediğiniz tüm eşyaları hızlıca satmanız mümkün olacak. Ankara’da ikinci el eşya alanlar olarak biz haftanın yedi günü hizmet veriyoruz, aklınıza eşya satmak geldiği an lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

 

Biz diğer ikinci el firmalarından farklı olarak isterseniz telefon görüşmesi yapmadan da sizlere satacağınız 2 el eşyalar için fiyat verebiliriz. Zamanın akıllı telefonları artık işlerimizi çok daha kolay hale getiriyor, hemen hemen herkesin bildiği popüler bir uygulama olan Whatsapp ile artık ikinci el eşyalarınızı elinizden çıkarmanız daha da kolay olacak. Satmak istediğiniz tüm eşyaların detaylı resimlerini çekmeniz ve daha sonra bizi mobil numaramız üzerinden yollamanız halinde, uzman ekibimiz tarafından incelenecek ürünlerinize en iyi fiyat hemen verilecektir.

 

Eşyalarınızın değerini belirleyen birkaç unsur olacaktır;

  • Eşyanızın bilindik bir markaya ait olması
  • Eşyanızın kullanım durumu
  • Eşyanızın yaşı
  • Eşyanızın hasar durumu
  • Eşyalarınızın tarihi değeri
  • Eşyalarınıza karşı insanların arz ve talebi

 

Yukarıda belirttiğimiz gibi bir çok husus onlara (ikinci el olarak satılacak ürünlere) verilecek bedeli belirlemektedir. Bu belirttiğimiz seçenekler elbette daha fazla olabiliyor, satacağınız eşyanın çeşidine göre unsurlarda artabiliyor. Örneğin satacağınız bir beyaz eşya ise beyaz eşyanın satılması ile ilgili hususlar değişik olabiliyor. Antika eşyalar içinde bu durum söz konusu olmaktadır. Kısacası tüm satılacak eşyalarınız için tecrübemiz ile sizlere yardımcı olacağımızı bilmenizi ve rahat olmanızı istiyoruz.

 

Bize ulaşacağınız telefon numaralarımızı sitemizdeki bir çok alanda görmüş olmanız gerekiyor. 0 537 819 14 08 . İnsanlık hali olarak elbette gözden kaçırmış olma ihtimaliniz de bulunuyor. Bunun için hemen bu konunun altında tekrardan telefon bilgilerimizi ve adres bilgilerimizi ekliyoruz. Daha öncede dediğimiz gibi, hemen hemen her çeşit ikinci el eşya alımını güvenle ve süratli bir şekilde yapıyoruz. Zahmetsiz ticaret için bizi arayın ve rahat edin.

 

BERAT SPOT

Ömer KAYA – 0 537 819 14 08

Adresimiz:
İtfaiye Meydanı – Ayaş Sokak No 13
Opera Ulus Ankara Türkiye

 

Pursaklar ikinci el eşya alanlar

Mobilyalarınızı, Antika Halılarınızı , Beyaz Eşyalarınızı Satmak Artık Çok Kolay

Ev döşerken, birçok eşyanın bir arada satın alınması gerekli olmakta ve bu eşyaların özellikle maddi durumu yerinde olmayan kişiler ya da yeni eve çıkmış öğrenciler tarafından toplu olarak alınması ne yazık ki söz konusu olamamaktadır. Bu sebeple Ev eşyaları, mobilyalar ve beyaz eşyalarda, daha ekonomik bir alışveriş için bir beyaz eşya ya da bir mobilya mağazasından çok internet alışverişlerinin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. İnternet alışverişlerinde satın alınan bir ürün bire bir görülemiyor olsa da, kısa süreliğine Yaşayacağı bir evi döşemek için ev eşya ihtiyacı  ve beyaz eşya ihtiyacı bulunan kişiler için görüntüden çok kullanışlı ya da kaliteli olma durumu önemli olmaktadır. 2. El eşya sitelerinde sunulan ürün özellikleri  ve fotoğraflar sayesinde bir eşyanın ne kadar kullanışlı ve bakımlı olduğuna karar verebilmek mümkün olduğundan, bu durum birçok kez sorun yaratmamaktadır.

Artık kullanmadığınız evinizin eşyalarını, evi boşaltacağınız için ikinci el eşya alanlar ya da ikinci  el mobilya alanlar tarafından gelip size en uygun fiyatı vererek satmak istiyorsanız bizi tercih ederek en doğru kararı vermiş olacaksınız. Firmamızı hemen 0 537 819 14 08 numaralı hattımız ile arayarak acilen nakite dönüştürmek istediğiniz eşyaları hızlıca satabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bu sitede satmak istediğiniz tüm eşyalarınızı aldığımızı bilmenizi istiyoruz. Berat Spot olarak biz antika eşya alanlar, Beyaz eşya alanlar, halı kilim alanlar ve ikinci el tüm eşyalarınızı alanlar için de 60 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Lütfen unutmayınız; Berat Spot , antika eşya satmak isteyenler ve ikinci el eşya satmak isteyenler için oldukça güvenilir ve uygun bir site olarak karşınıza çıkmaktadır.

Cebeci ikinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alan Yer Cebeci

Kullana kullana eskittiğiniz veya sadece sıkıldığınız için elinizden çıkarıp yenisi almak istediğiniz eşyalarınızı İkinci El Eşya Alan Yer Ankara ‘da değerlendirebilirsiniz, en güzel ve sadece size özel teklifleri yaparak ikinci el eşyaları değeri hatta değerinin üzerinde fiyatlarla satabilirsiniz.

İkinci el eşya satışı sizlerin nakit eksiğini karşılamanıza, eşyalarınızı yenilemenize, borçlarınızı, faturalarınızı ödemenizi sağlayabilir bu ikinci el eşyalarınızı Ankara da İkinci El Eşya Alan Yer olarak isim yapmış olan firmamıza satıp bu ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

İkinci El Eşya Alan Yer Ankara , ikinci el eşyalarınızı almak için kapınıza kadar gelir ve eşyanızı oradan alır, ödemeyi ise tam orada kapınızın önünde yapar.

cropped-mobil-logo.jpg

Birlik Mahallesi ikinci El Eşya Alanlar

Birlik İkinci El Eşya Alanlar Ankara

Kullanmakta olduğunuz eşyalar mobilyalar artık eskisi kadar rahat değil ve konforunu yitirmeye mi başlıyor, bunun için size bir çözüm sunabiliriz. İkinci el durumunda olan eşyalarınızı ve mobilyalarınızı alıp değeri ne ise ödemeye ve sizin de yeni mobilyalarınız için bir birikim oluşturmanızı sağlayabiliriz.

Bu değişim sizi ruhsal ve fiziksel olarak çok olumlu yönde etkileyecek. İkinci el eşyalarınızı veya ikinci el mobilyanızı sattığınızda yerine aldığınız yeni mobilyalarınız keyifli aile sohbetlerinde, arkadaş buluşmalarında size eşlik edecek, rahat ettirecek ve komşularınız övgüleriyle sizi mutlu edecektir. Amacınız ikinci el eşya mobilya satmak ve bütçenize katkı sağlamak ise bizim ile irtibata geçmenizi rica ediyoruz.

Eskiyen ev yada ofis mobilyalarınızı veya kullanmaktan sıkıldığınız tüm mobilyalarınızı bize satabilirsiniz, ikinci el bütün mobilyalarınız, koltuk takımlarınız ve eşyalarınız alınır. Zahmetsizce ticaret yapmak isterseniz bizi 0 537 819 14 08 numaralı telefon hattımız ile arayabilir ve satmak istediğiniz eşyalarınız için hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Birlik Mahallesi ve civarından değil tüm Başkentin ilçelerinden ve semtlerinden satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınız adresinden alınır ve ücretleri hemen orada Berat Spot ikinci el eşya alanlar tarafından nakit olarak ödeyerek satın alınır.

Bilkent ikinci El Eşya Alanlar

Kullanmakta olduğunuz eşyalar artık önceki aldığınız, ilk günlerde olduğu gibi, eskisi kadar gözünüze hoş gelmiyor olabilir, yada o eski konforunu kaybetmeye de başlıyor olabilir, bu ve buna benzer sebepleriniz var ise sizlere yardımcı olabiliriz. Ankarada ikinci el eşya alanlar olarak firmamız kullanılmış eşyalarınızı değerinden alıp size nakit olarak ödemeye ve sizin de artık evinize yada iş yerinize yepyeni eşyalara almanızda ekonomik olarak katkıda bulunabiliriz.

Eski mobilyalarınızı, yatak odalarınızı, yemek odalarınızı, çocuk odalarınızı , beyaz eşyalarınızı , elektronik eşyalarınızı, bilgisayar ve cep telefonu gibi tüm ikinci el kullanılmış olan eşyalarınızı nakit olarak satmak isterseniz size hızlı şekilde yardımcı olmaktan zevk duyarız.

Başkentin en uzak köşesine kadar hizmet veriyoruz. Her ne kadar da bu konuda Bilkent ikinci el eşya alanlar olarak başlık var ise de amacımız satmak istediğiniz tüm ikinci el eşyalarınızı satın almaktır. Sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmemiz için lütfen bizi mobil hattımızdan arayın 0 537 819 14 08  numaramız ile bizi aradığınız an sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağız.