Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Kavaklıdere ikinci el eşya alanlar

İkinci El Eşya Alan Yerler Ankara

Artık kullanmaktan bıktığınız eskittiğiniz veya sadece sıkıldığınız için elinizden çıkarıp yenisi almak istediğiniz eşyalarınızı İkinci El Eşya Alan Yerler Ankara ‘da değerlendirebilirsiniz, en güzel ve sadece size özel teklifleri yaparak ikinci el eşyaları değeri hatta değerinin üzerinde fiyatlarla satabilirsiniz.

İkinci el eşya satışı sizlerin nakit eksiğini karşılamanıza, eşyalarınızı yenilemenize, borçlarınızı, faturalarınızı ödemenizi sağlayabilir, bu satmaya karar verdiğiniz tüm ikinci el durumuna gelmiş eşyalarınızı bizim gibi sektörün uzman firmaları arasında yer alan Berat Spot İkinci El Eşya, beyaz eşya, mobilya, antika Alan Yere satıp bu ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

İkinci El Eşya Alan Yerler Ankara da belli başlı bölgelerde sizlere hizmet vermek için hazı bekliyordur. Biz  ikinci el eşyalarınızı almak için kapınıza kadar gelir ve eşyanızı oradan alır, ödemeyi ise tam orada kapınızın önünde yapar sizlere de  ücretini anında öderiz. Müşteri memnuniyeti ile yıllardır hizmet veren firmamızı aramaktan çekinmeyin.

mobil-logom

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08