Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Eryamanda ikinci el eşya satmak için

ikinci el eşya satmak için arayın 0 537 819 14 08

Eryamanda ikamet eden sevgili Ankaralılar; siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli hizmet buradadır. Evinizde yada iş yerinizde bulunan kullanılmış eşyaları artık evden çıkarmanın zamanı geldi ve bu eşyaları nakit paraya çevirmek istiyorsunuz, bu durumda tabi ki Eryamanda ikinci el eşya satmak için konusunda uzman olan ve sizlere kaliteli bir hizmet sunacak bir ikinci el eşya firması arıyorsunuz, biz 60 yılı aşkın ikinci el alım tecrübemiz ile Ankara'nın dört bir yanına hizmet veriyoruz. Eryaman da oturan halkımıza da en hızlı şekilde ikinci el eşyalarını satmalarında yardımcı oluyoruz. Aklınıza yada rehberinize eklemeniz gereken numara 0 537 819 14 08 mobil hattımızdır. Eşinize dostunuza yakınlarınıza tavsiye edebilir ve onlarında düzgün bir ticaret yapmasına katkıda bulunmuş olursunuz.

Eryamanda Oda takımı ve mobilya alanlar denince de Berat Spot

Çocuğunuz artık ilkokul ve lise çağlarını geride bırakıp üniversite yolunu tuttu ve genç odası başı boş mu kaldı ? Bu konuda yapabileceğiniz en güzel şey o genç odasını Eryamanda İkinci El Genç Odası Alanlar ve alan yerlere satmak olacaktır, bu sayede aynı odayı farklı bir tarzda tekrar dekore edip evinize yeni bir hava katabilirsiniz.

Eryaman ikinci el beyaz eşya alanlar denince yine hizmetin iyisi

Beyaz eşyalarınızın değiştirilme zamanı geldi ve yeni alacağınız beyaz eşyalarınız için birazda maddi desteğe ihtiyacınız var, bu durumda eski eşyalarınızı Eryamanda ikinci el beyaz eşya alanlar ve alan yerlere satmak isteyeceğiniz için yine bu konuda size en hızlı şekilde hizmet vermeye hazırız.

Eryamandan tüm ikinci el eski ve kullanılmış eşyalarınızın alım satımı yapılır

İkinci El Genç Odası Alanlar Eryaman, İkinci El Mobilya  Alanlar Eryaman, İkinci El eşya Alanlar Eryaman, İkinci El Antika Alanlar Eryaman, İkinci El Halı Alanlar Eryaman gibi en popüler aramalarda sizlere memnuniyet garantili hizmet ulaştırmaya devam ediyoruz. ikinci el eşyalarınızı kapınızın önünden alıyoruz  ve ödemeyi tam orada yaparak sizlere ne havale bekleme ne de EFT bekleme derdine sokmuyoruz anında nakit olarak paranız elinize geçiyor ve istediğiniz şekilde işlerinize kullanıyorsunuz.

Böylelikle dekorasyon işlemlerine hemen başlayabilir ve evinizin yeni havasını oluşturmaya başlarsınız, ikinci el eşyalarınızı değerlendirmenin en güzel yollarından bir tanesi Berat Spot ile iletişime geçmektir.

Bize ulaşmak çok kolay, isterseniz 0 537 819 14 08 numaradan bizi arayarak, isterseniz sms atarak yada akıllı telefonlarda bulunan whatsapp uygulaması ile satacağınız eşyalara ait fotoğrafları ileterek anında fiyat alabilirsiniz. tek amacımız size doğru hizmet verebilmektir.

 

  • Eryaman ikinci el eşya alımı
  • Eryaman İkinci El Genç Odası Alımı
  • Eryaman İkinci El Mobilya Alımı
  • İkinci El eşya Alımı Eryaman
  • İkinci El Antika Alımı Eryaman
  • İkinci El Halı Alımı Eryaman
5
Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08