Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

ikinci el eşyacı – antika eşyacı – eski eşyacı – 2 Elde bir numara

2 el eşya alanlar

 ikinci el eşyacı –   antika eşyacı –  eski eşyacı

Her insanın kullanılan eşyaları eskimektedir. Üzerinde yaşadığınız koltuklar, televizyonunuz yada yatak odanız. Tüketim toplumunda yeni bir eşya modeli çıktığında eski eşyaların değeri yada beğenilme arzusu azalır. Bu yüzden eşyalardan kurtulmak istersiniz. Bu yüzden 2 el eşya alanlar dediğinzde biz ikinci eşya satıcıları bu devrede işe giriyor. Elinizdeki eşyaları makul ve sizi memnun edecek fiyatlarla alıyoruz size karşılığını veriyoruz. Biz ürününüzü her şekilde inceler tam değerinde fiyat verir sizden alırız 0 537 819 14 08 numaramızdan arayın. Taşıması götürmesi her şeyi bizden olması ayrı bir avantajı olur. Siz yorulmadan elinizdeki eşyalardan kurtulacaksınız.  Aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması için biz bir çok işlemi sizin yerinize hallediyoruz. Elbette taşınacak eşyanın durumuna gire fiyat değişebilmektedir. Ama inanın ki sizin bu nakliyat işlerini halletmeniz bizim kadar ekonomik ve uygun olmayacaktır. Biz bir hepsini sizin için bir araya getirip eşyalarınızı da hızlıca satmanız için yardım ediyoruz. Bu numarayı aklınıza cebinize not edin lütfen 0 537 819 14 08.

ikinci el eşya alanlar Ankara

Ankara ikinci el eşyacı - ikinci el antikacı - ikinci el mobilyacı

Yerinde gösterilen eşyalar yerinden alınır ve aldığımız zaman bedeli ödenir. Yada isterseniz karşılığında daha yenilerini ve kaliteli eşyalardan kısasa kısas yöntemi ile seçebilirsiniz. Ürünlerimiz son derece kaliteli olmakta olup ince eleyip sık dokuyarak aldığımız eşyalardır. Eşyalar bir süre sonra bozulma yıpranma yada kullanıma elverişliliği hemen bozulan ürünler olmamakla kalıp sağlam ürünlerdir. İstediğiniz ürünü istediğiniz zaman biz ikinci el eşya alanlar Ankara bünyesinde olarak bize 0 537 819 14 08 cep telefonumuz aracılığı ile başvurabilirsiniz.

İkinci el mobilya alanlar Ankara

Pursaklar ikinci el mobilya alanlar - 2 el mobilya alım yeri

Pursaklar ikinci el mobilya alanlar – 2 el mobilya alım yeri

Vereceğiniz adres ile sizin ayağınıza kadar gelerek ürününüzü alır ve hemen orada ücretini sizlere nakit olarak teslim ederiz. Eskiyen ikinci el durumuna düşen eşyalarınızın hiçbir zaman değerinde gitmeyecek gibi düşünmeyin. Yıllar son kullandığınız bir ürünü atmak yerine satarak onun sayesinde gelir elde etmiş olacaksınız. Eski eşyalarınızı yada kullanmak istemediğiniz kıyıda köşede eskimeye yıpranmaya yüz tutacak eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz 0 537 819 14 08. Her zaman belirttiğimiz gibi sizin sadece eşyanız varsa yada mobilyanız var ise elinizden çıkarmak için onu sokağa yada eski bir çöplüğe atmanız gerekmemektedir. Eşyalarınızı atarken vereceğiniz uğraşı kolay bir şekilde paraya dökebilirsiniz. Eşyalarınızı atmayı yada birine vermeyi düşündüğünüzde bile sizlere maliyet ve bedeni bir yük çıkaracağınızda unutmayın. Neticede evden çıkaracağınız o eşyaları taşımak ya size kalacak yada yine ücreti ile birkaç hamal ve nakliye aracı tutacaksınız, buda günümüzde hatırı sayılır makul ir ücret  karşılığında ancak yapılmaktadır. İkinci el mobilya alanlar Ankara bünyesinde evinize iş yerinize veya dükkanınıza gelerek ikinci el eşyalarınızı alırız ve size karşılığında nakit olarak parasını veririz.

Ankara’da ikinci el eşya alanlar

 

Firmamız sektörün köklü ikinci el alım ve satım firmalarından biridir. Biz bir aile firması olarak yaklaşık yarım aşırı geçen tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Temel ilke olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek müşteri memnuniyetine önem veririz. Firmamıza ulaşmak inanın çok kolaydır, 0 537 819 14 08 bir iki telefon ile istediğiniz tüm eşyaları hızlıca satmanız mümkün olacak. Ankara’da ikinci el eşya alanlar olarak biz haftanın yedi günü hizmet veriyoruz, aklınıza eşya satmak geldiği an lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

 

Biz diğer ikinci el firmalarından farklı olarak isterseniz telefon görüşmesi yapmadan da sizlere satacağınız 2 el eşyalar için fiyat verebiliriz. Zamanın akıllı telefonları artık işlerimizi çok daha kolay hale getiriyor, hemen hemen herkesin bildiği popüler bir uygulama olan Whatsapp ile artık ikinci el eşyalarınızı elinizden çıkarmanız daha da kolay olacak. Satmak istediğiniz tüm eşyaların detaylı resimlerini çekmeniz ve daha sonra bizi mobil numaramız üzerinden yollamanız halinde, uzman ekibimiz tarafından incelenecek ürünlerinize en iyi fiyat hemen verilecektir.

 

Eşyalarınızın değerini belirleyen birkaç unsur olacaktır;

  • Eşyanızın bilindik bir markaya ait olması
  • Eşyanızın kullanım durumu
  • Eşyanızın yaşı
  • Eşyanızın hasar durumu
  • Eşyalarınızın tarihi değeri
  • Eşyalarınıza karşı insanların arz ve talebi

 

Yukarıda belirttiğimiz gibi bir çok husus onlara (ikinci el olarak satılacak ürünlere) verilecek bedeli belirlemektedir. Bu belirttiğimiz seçenekler elbette daha fazla olabiliyor, satacağınız eşyanın çeşidine göre unsurlarda artabiliyor. Örneğin satacağınız bir beyaz eşya ise beyaz eşyanın satılması ile ilgili hususlar değişik olabiliyor. Antika eşyalar içinde bu durum söz konusu olmaktadır. Kısacası tüm satılacak eşyalarınız için tecrübemiz ile sizlere yardımcı olacağımızı bilmenizi ve rahat olmanızı istiyoruz.

 

Bize ulaşacağınız telefon numaralarımızı sitemizdeki bir çok alanda görmüş olmanız gerekiyor. 0 537 819 14 08 . İnsanlık hali olarak elbette gözden kaçırmış olma ihtimaliniz de bulunuyor. Bunun için hemen bu konunun altında tekrardan telefon bilgilerimizi ve adres bilgilerimizi ekliyoruz. Daha öncede dediğimiz gibi, hemen hemen her çeşit ikinci el eşya alımını güvenle ve süratli bir şekilde yapıyoruz. Zahmetsiz ticaret için bizi arayın ve rahat edin.

 

BERAT SPOT

Ömer KAYA – 0 537 819 14 08

Adresimiz:
İtfaiye Meydanı – Ayaş Sokak No 13
Opera Ulus Ankara Türkiye

 

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08