Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Eski Eşya Alanlar

Alışverişi en keyifli hale getiren ortamlardan en kolayı web üzerindeki olan online alışveriş siteleri sayesinde milyonlarca eşyaya bir arada ulaşmak ve bu eşya çeşitlerini çok uygun fiyatlar ile satın alabilmek mümkün oluyor. Genel olarak bakıldığında da her şey bu tip alışverişleri yapabileceğiniz sitelerdir. Ama elbette almak istediğiniz gibi bu tip eşyalarınızı satmak isteyeceğinizide biliyor ve Başkntin en köklü eski tecrübeli firması olarak Eski Eşya Alanlar ile yapmak istediğiniz alışverişlerinizde sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyoruz. Kullanılmış ve ikinci el eşyaların satışı ve bu gibi isteklerinizi karşılamak içinde sizlere hizmet sunmak adına tüm ikinci el eşyalarınızı alacağımızı, en hızlı şekilde adresinize geleceğimizi, ücretinizi nakit ödeyeceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Berat Spot 2. El eşya alışveriş sitemizde de bu konuda sizlere kolay imkanlar sunarak satmak istediğiniz eşyaları bir an önce elden çıkarabilmeniz için satmayı düşündüğünüz mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı,  ve tüm kullanılabilir durumdaki ikinci el eski eşyalarınızı anında alıyoruz. Elbette Ankarada  antika eşya alanlar için de ilk tercih edilen firmalar arasında olduğumuzu da bilmenizi ve ikinci el eşya alım sitelerinin içinde en vazgeçilmez merkezlerden birsi olduğumuzuda söylemeden geçemiyeceğiz.

Bunun yanı sıra, ikinci el mobilya alanlar ya da ikinci el eşya alanlar denildiğinde de firmamız Ankaranın tüm ilçelerine ve mahallelerine eşya alım hizmetini götürmektedir. Amacınız bir an önce ikinci el eşyalarınızı satarak nakit parasını almak ise Berat Spot sizlere seve seve yardımcı olacaktır.

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08