Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Batıkent ikinci el eşya ve mobilya alanlar

2 el eşya mobilya alanlar Batıkent

Batıkent ikinci el mobilya alanlar,Batıkent 2 el mobilya alan yer

Sektöründe son derece başarılı bir firma olarak hizmet veren şirketimiz, yıllardır Ankara ve çevresinde kullanılmış eşyalarını elden çıkarmak için ikinci el eşya alanlar ile iletişim kurmak isteyen sizin gibi değerli müşterilerimizin hizmetinde bulunmaktadır.

Tüm ikinci el eşyalarınızı kapınızdan alıyoruz

Elinizde bulunan mobilyadan elektroniğe, beyaz eşyadan her türlü ev aksesuarına kadar ne kadar ürün varsa tamamını yerinde satın almaktayız. Batıkent ikinci el mobilya alanlar arasında bulunan firmamız sizi yormadan bir telefon ile kapınıza kadar gelerek satmayı düşündüğünüz eşyalarınızı yerinde fiyat vererek yine sizi yormadan uzman kadromuz sayesinde nakliye araçlarımıza yükleyip firmamıza getirmekteyiz. Firma olarak bizler diğer ikinci el firmalardan farklı olarak eşyalarınıza yerinde fiyat verip sizin ile anlaşma sağladıktan sonra ödemeyi peşinen yapmaktayız. Böylece herhangi bir güven sorunun oluşmasına engel olmaktayız. Batıkent ikinci el mobilya alanlar olarak bizler evinizde bulunan çeşitli oturma grubu, yatak adası ve yemek odası gibi daha birçok mobilya eşyalarını zamanla kullanmaktan sıkıldınız mı? Yeni nesil mobilya ürünlerini evinize çok mu yakışacağını düşünüyorsunuz? Bunun için elinizdekileri mantıklı bir şekilde çıkarmak mı istiyorsunuz? Hiç vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçin?

Adres Ve İletişim Bilgilerimiz

BERAT SPOT – İkinci El Eşya ve Mobilya Alım Yeri

Telefon: 0 537 819 14 08
Adress : İtfaiye Meydanı
Ayaş Sokak Numara 13
Opera Ulus Ankara/Türkiye
Web : www.ikincielesya.name.tr

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

2 Şu ana kadar yapılmış yorumlar

ergülenYayın tarihi 8:49 pm - Kas 11, 2015

Batıkent ikinci el eşya ve mobilya alanlar anlattığınız bilgiler için teşekkür etmek istedim. İşinin uzmanı bir firma olduğunuz belli. Eşya satmak istersem sizi arayacağım.

baterYayın tarihi 7:01 am - Kas 12, 2015

İkinci El Set Üstü Ocak var mutfakta, fırın aldığımız için boşa çıktı, çok fazla birşey istemiyorum ama satın alıyorsunuz sanırım.

Yorumlar kapalı.