Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

ikinci el Mobilyalarımı Nasıl Satarım

İkinci El Mobilyaları Alan Yer

Ankaranın dört bir yanına hizmet veren Berat Spot ikinci el mobilyalarınızı kapınıza kadar gelip almaktadır. Ankara da ikinci el mobilyalarınızı satmak için bu sektörde olan iyi bir firma arıyorsanız lütfen hemen bizi arayınız. Satmak istediğiniz ikinci el mobilyalarınız için piyasa fiyatından nakit olarak satın alım işlemini gerçekleştirelim.

İster ev ister ofis mobilyası olsun, sadece kullanılabilir durumda olmaları onları değerlendirmeniz için yeterli olacaktır. Nakit paraya ihtiyaç yada yeni mobilyalara ihtiyaç duyabilirsiniz, arayın gelip eski mobilyalarınızı, eski eşyalarınızı, ikinci el elektronik eşyalarınızı, klimalarınızı, bilgisayar ve yazıcılarınızı , antika eşya ve antika halılarınızı satın alalım.

ikinci el mobilyalarınızın kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Sizin satmak istediğiniz bu eşyaları sizden sonrada ekonomik durumu iyi olmayan yada öğrenciler ve bekar arkadaşlar gibi farklı insanların tekrar alıp evlerinde kullanacağını bilmenizi istiyoruz. ikinci el eşya sektörü hem alıcıya hemde satıcıya hizmet veren bir sektördür. Belkide atmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınız vardır, aklınıza bile gelmemiş olabilir onları satmak. İkinci el eşyalarınızı sakın atmayın, dediğimiz gibi onlara da ihtiyacı olan bir çok insan olduğunu lütfen unutmayın ve firmamız ile iletişime geçin.

 

ikinci el eşya ve mobilya alımında uzman firma

Bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Eşyalarınızı satmak istediğinizde uzman bir firmaya ihtiyaç duyduğunuz an sizin yanınızda olduğumuzu lütfen bilin. Sadece ticaret için değil aklınıza takılan konularda fikir alışverişinde bulunmak içinde bizi arayabilirsiniz. Size ikinci el eşya alım satımı, antika eşya alım satımı gibi konularda yardımcı olmaktan zevk duyarız.

Yetkili Telefonu : Ali KAYA

GSM : 0 537 819 14 08

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

3 Şu ana kadar yapılmış yorumlar

övgünYayın tarihi 7:39 pm - Eki 17, 2015

İkinci El İphone telefon alıyor musunuz acaba, ben yurt dışından getirdim iki tane var satacağım.

ahenkYayın tarihi 1:10 am - Kas 7, 2015

Sadece ikinci el eşyamı alıyorusunuz ? antika halı kilim ve yolluk satın alıyormusunuz merak ediyorum.

çiğdemYayın tarihi 3:42 am - Kas 7, 2015

Ankaranın en iyi ikinci el eşya alım yerlerinden biri sizin firmanız bunu bilmeyen yoktur. İyiki varsınız.

Yorumlar kapalı.