Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

cankayada esya alanlar

Ankarada 2 el eşya alanlar

2nci el eşya alımında yanınızdayız

Evimizde yada iş yerimizde bulunan eşyalar artık gözünüze eskisi kadar güzel görünmüyor olabilir, yada her hangi bir sebep ile iş değişikliği yapmış olabilir bundan dolayıda iş yerinizde bulunan eşyaları, mobilyaları ve elektronik eşyaları elden çıkartmanız da gerekebilir. Belkide evinizi taşımak istiyorsunuz ve eski ikinci el olan bu eşyaları yeni evinize götürmek istemiyorsunuz ve onlaran ufakta olsa ikinci el eşya alanlar ile ticaret yaparak maddi bir meblağ elde etmek istiyorsunuz.

Yukarıda saydığımız gibi ve daha farklı benzer durumdaki sebeplerden dolayı eşyalarınızı satmanız gerekir ise firmamız Ankarada yaşayan tüm halkımıza hizmet vermek için hazırdır. Kullanılabilir durumda olan tüm eşyalarınızı satın alıp ücretini de nakit olarak ödemeye hazırız.

Ankarada eşya alanlar, mobilya alanlar, beyaz eşya alanlar, antika eşya alanlar, elektronik eşya alanlar, Ofis ve Büro mobilyası alanlar denince Berat Spot Başkentin en eski firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Siz eşyalarınızı satmaya karar verdiğiniz andan itibaren firmamız size bir telefon kadar yakın olacaktır. Bizi arayın ve nakliye ve hamaliye işlemlerinizde sizin için hazırlayıp istediğiniz adrese gelelim ve satın alma işlemlerini halledelim.

Satmak istediğiniz ikinci el kullanılmış eski eşyalarınızı hemen 0 537 819 14 08 numaralı mobil hattımızı arayarak hızlıca elden çıkarabilir ve aklınızda olanları sormak için fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Unutmayın problemsiz ticaret için bizi arayın ve eşyalarınızı satıp anında nakit olarak da ödemenizi alın.

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08