Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

itfaiye meydanı ikinci el eşya alım satım yeri

Herkesin evinde birden fazla gereksiz yada eski durma gelmiş kullanmadığınız eşyalar vardır. Genelde kullanılmaz bir kenarda dururlar fakat size nedense vazgeçilmez bir şekilde cazip gelir ve kullanmak istemesenizde bir kenarda dursun belki br gün bir işe yarar dersiniz. Bu denli bir istek pek iyi değildir. Genelde aileden kalma eşyalarda biraz tereddüt ederseniz vermesek mi atmasak mı kullanmaya devamı etsek gibi sözcükler meydana gelir. Bu yüzden kesinlikle evinizde görüntü kirliliği yada kuru kalabalık yapacak eşyalardan kurtulursanız hem mekan açılmış olur hem de gözü yoran dolgun görüntüden karışık görüntüden eser kalmayacaktır. Elbette ikinci el durumuna düşen bu eşyalarınızı ir an önce satmak isterseniz Ankarada ikinci el eşya alanların bir arada durduğu itfaiye meydanı içerisinde sizlere en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için hazır olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Biz bu kullanılmış eşya sektöründe inanın tecrübemiz ve kaliteden ödün vermeden yapmış olduğumuz ticaret ile hep alışverişlerde memnuniyet ile oluşmuş sonuçlara ulaşmışızdır. Bu konuda biraz mütevazı olmadığımızı işimize olan ciddiyet ve sadakatten yola çıkarak belli etmek istiyoruz. itfaiye meydanı ikinci el eşya alım satım yeri denildiğinde en çok tercih edilen firma olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Bizim sizlere hizmet vermemizi istediğiniz anda 0 537 819 14 08 numaramızı aramanız yeterlidir. İsterseniz bu numarada bulunan whatsapp mobil uygulaması sayesinde eşyaların resimlerini göndererek doğru ve kesin fiyatı alabilirsiniz. Amacımız sadece kaliteli ve doğru hizmeti size sunmaktır.

itfaiye meydanı ikinci el eşya alım satım yeri

İşinize yaramayan eşyalar eğer manevi bir değer içermiyor ise ve hala kullanılabilir bir durmda ise onları değerlendirebilirsiniz.Böylece Evinize alacağınız yeni ürünlere yada eşyalara yer açmış olursunuz. Bu yüzden kesinlikle eski eşyalarınızı elinizden çıkarmanız gerekir ve sizlere bu konuda en hızlı şekilde yardım olacak firma olan Berat Spota verin ve biz size eşyalarınız için nakit olarak ödeme yapalım.

Aslında sizin ayrılmak istemediğiniz bir çok ikinci eleşya olabilir, üşengeçlik yada farklı sebeplerden öyle olduğu yerde duruyor olabilirler de, ve bunların üzerine eviniz küçük yada eşyalarınız için ayracağınız yerde kalmamış olabilir. Bu yüzden tek yapmanız gerekeni size söyleyelim. Zor olsa da tek yapmanız bizi aramanızdır. İkinci el eşya alanlar Ankara öncü firmamız Berat Spot Başkentin bütün ilçelerinde evden eve yada ofisten ofise eşya alımları yapmaktadır. Her türlü eşyalarınızı teknolojik ürünlerinizi mutfak eşyalarınızı her türlü eşyayı biz ikinci el satıcılarına verebilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olan kullandığınız eşyalar başka insanlar içinde aynıdır. Sizden alır başkasına satarız.

Elbette ilk amacımız sizlerin satmak istedikleri eşyaları gelip adresinize kadar satın almaktır. Ama İsterseniz bizden evinizi ucuz ve uygun fiyatlara dizebilirsiniz. Son derece kaliteli sağlam ve konforlu ikinci el ürünlere sahip olabilirsiniz. Müşteri potansiyelimizin fazla olduğu için çok fazla ürün yelpazesine sahip durumdayız. ikinci el mobilya alanlar dendiğinde de Ankara firmamız son derece kaliteli ikinci el ürünleri satın almakta ve sizin gibi halkımıza hizmet sunmaktadır.

Amacınız ikinci el mobilya , beyaz eşya, antika, elektroik eşya , halı yada aklınıza gelen hemen hemen her türlü eşya satımı yapmak ise  0 537 819 14 08 numaramızı arayarak kaliteli himeti almanın farkını yaşayın. Satmak istediğiniz tüm ikinci el eşyalarınızı gelip istediğiniz adresten nakit ödme yapmak koşulu ile alıyoruz. Sizin tek yapmanız bizi  0 537 819 14 08 numaradan aramak ve eşyanızı gelip hızlıca alırız.

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08