Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Kaya Spot - Ankara İkinci El Eşya Alan Yer

Değerinden ikinci el ve spot eşya alımı için bizimle iletişime geçiniz.

Kategori arşivi ikinci el eşya

Saimekadın Şehitlik ikinci el eşya alım

Her şey gibi evimizde yada iş yerimizde bulunan eşyalarda eskiyecektir. Eskiyen kullanmadığınız eşyalarda artık eskisi gibi gözünüze hoş görünmeycek ve belki de hevesiniz kaçacak. Eşyalarınızı Aldığınız ilk gündeki hevesiniz zamana yenik düşerek artık soğumaya başlar ve yeilerini almak için onlardan kurtulmak istersiniz.

Saimekadın ve Şehitlik civarından 2 el eşya alımı

Yeni eşyalar alacaksınız fakat eski eşyalardan kurtulmaya fırsat yada imkan bulamıyorsunuz. A işte bu tam bu ihtiyacınızın oluştuğu anda biz Berat Spot olarak Şehitlik ve Saime kadın civarında ikamet eden siz değerli hemşehrilerimize ikinci el eşya alan firma olarak biz devreye giriyoruz. Bir telefon uzağınız olup 0537 819 14 08 sizin için her yerden ikinci el mobilya alımı yada eşya alımı yapacak durumdayız. Ekibimizle evinize uğrayarak satmayı düşündüğünüz artık elden çıkarmak istediğiniz kurtulmak istediğiniz tüm kullanılmış ikinci el olan eşyaları değerinde alıyoruz.

Uzman ekibimiz bütün ürünlerin hatalarını gidererek verdiğiniz eski ürünleri alıcılarla buluşturuyor. Evinizden taşınarak alınan eşyaların değerinde başka eşyalarda verebiliriz. Yani bütün her şey size kalmış. Biz eşyalarınızı sizin memnun kalacağınız ölçüde satın alırız. Fiyatlarda kesinlikle sizi üzecek bir hata yapmayız. Saimekadın civarından İkinci el eşya alanlar olarak ürünlerinizi Ankara içerisinde ofisten yada evden istediğiniz şekilde alırız. Ücreti kapıda nakit olarak sizlere teslim ederiz. Uzun ve meşakatli bir süreç ile satılmasını beklemenize gerek yoktur. Eşyalarınızı firmamıza veridğiniz ve sizin evinizden çıktığı anda sizinle muhataplık bitmiştir. Bundan sonraki sorun Berat Spota aittir. Firmamız uzun süredir Ankara içerisinde bir çok yerden eşya mobilya yada ofis eşyası almıştır. Yüzlerce binlerce memnun müşterimiz bulunmaktadır, gerek ikinci el eşya alanlar gerekse ikinci el eşya satanlar olarak referanslarımız mevcuttur. İsterseniz eşya almak için de bizi  0537 819 14 08 numaralı hattımızdan arayabilir ve ürün yelpazemize bakabilirsiniz.

Evet dediğimiz gibi eski ve kullanılmış olarak bilinen ve bizim sektörde ikinci el olara tabir ettiğimiz eşyalarınızı satmak istediğiniz kurtulmak istediğiniz her ürünü evinizden bir telefon vasıtasıyla gelir alırız ve karşılığında sizi mutlu edecek yüzünüzü gülümsetecek bir ücret vererek evinizden ayrılırız.

ikinci el eşya satmak için resim gönderip anında teklif alacağınızı biliyormusunuz ?

saime kadın şehitlik 2 el eşya alanlar

Evet 0537 819 14 08 mobil hattımızda bulunan whatsapp uygulamasından bizlere satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın resmini atabilir ve en doğru fiyatı alabilirsiniz. En doğru ve kesin sonuç için eşya resimlerini yollamanız sizin için ve bizim iççinde zahmetsiz bir alışveriş deneyimi sağlayacaktır.

itfaiye meydanı ikinci el eşya alım satım yeri

Herkesin evinde birden fazla gereksiz yada eski durma gelmiş kullanmadığınız eşyalar vardır. Genelde kullanılmaz bir kenarda dururlar fakat size nedense vazgeçilmez bir şekilde cazip gelir ve kullanmak istemesenizde bir kenarda dursun belki br gün bir işe yarar dersiniz. Bu denli bir istek pek iyi değildir. Genelde aileden kalma eşyalarda biraz tereddüt ederseniz vermesek mi atmasak mı kullanmaya devamı etsek gibi sözcükler meydana gelir. Bu yüzden kesinlikle evinizde görüntü kirliliği yada kuru kalabalık yapacak eşyalardan kurtulursanız hem mekan açılmış olur hem de gözü yoran dolgun görüntüden karışık görüntüden eser kalmayacaktır. Elbette ikinci el durumuna düşen bu eşyalarınızı ir an önce satmak isterseniz Ankarada ikinci el eşya alanların bir arada durduğu itfaiye meydanı içerisinde sizlere en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için hazır olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Biz bu kullanılmış eşya sektöründe inanın tecrübemiz ve kaliteden ödün vermeden yapmış olduğumuz ticaret ile hep alışverişlerde memnuniyet ile oluşmuş sonuçlara ulaşmışızdır. Bu konuda biraz mütevazı olmadığımızı işimize olan ciddiyet ve sadakatten yola çıkarak belli etmek istiyoruz. itfaiye meydanı ikinci el eşya alım satım yeri denildiğinde en çok tercih edilen firma olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Bizim sizlere hizmet vermemizi istediğiniz anda 0 537 819 14 08 numaramızı aramanız yeterlidir. İsterseniz bu numarada bulunan whatsapp mobil uygulaması sayesinde eşyaların resimlerini göndererek doğru ve kesin fiyatı alabilirsiniz. Amacımız sadece kaliteli ve doğru hizmeti size sunmaktır.

itfaiye meydanı ikinci el eşya alım satım yeri

İşinize yaramayan eşyalar eğer manevi bir değer içermiyor ise ve hala kullanılabilir bir durmda ise onları değerlendirebilirsiniz.Böylece Evinize alacağınız yeni ürünlere yada eşyalara yer açmış olursunuz. Bu yüzden kesinlikle eski eşyalarınızı elinizden çıkarmanız gerekir ve sizlere bu konuda en hızlı şekilde yardım olacak firma olan Berat Spota verin ve biz size eşyalarınız için nakit olarak ödeme yapalım.

Aslında sizin ayrılmak istemediğiniz bir çok ikinci eleşya olabilir, üşengeçlik yada farklı sebeplerden öyle olduğu yerde duruyor olabilirler de, ve bunların üzerine eviniz küçük yada eşyalarınız için ayracağınız yerde kalmamış olabilir. Bu yüzden tek yapmanız gerekeni size söyleyelim. Zor olsa da tek yapmanız bizi aramanızdır. İkinci el eşya alanlar Ankara öncü firmamız Berat Spot Başkentin bütün ilçelerinde evden eve yada ofisten ofise eşya alımları yapmaktadır. Her türlü eşyalarınızı teknolojik ürünlerinizi mutfak eşyalarınızı her türlü eşyayı biz ikinci el satıcılarına verebilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olan kullandığınız eşyalar başka insanlar içinde aynıdır. Sizden alır başkasına satarız.

Elbette ilk amacımız sizlerin satmak istedikleri eşyaları gelip adresinize kadar satın almaktır. Ama İsterseniz bizden evinizi ucuz ve uygun fiyatlara dizebilirsiniz. Son derece kaliteli sağlam ve konforlu ikinci el ürünlere sahip olabilirsiniz. Müşteri potansiyelimizin fazla olduğu için çok fazla ürün yelpazesine sahip durumdayız. ikinci el mobilya alanlar dendiğinde de Ankara firmamız son derece kaliteli ikinci el ürünleri satın almakta ve sizin gibi halkımıza hizmet sunmaktadır.

Amacınız ikinci el mobilya , beyaz eşya, antika, elektroik eşya , halı yada aklınıza gelen hemen hemen her türlü eşya satımı yapmak ise  0 537 819 14 08 numaramızı arayarak kaliteli himeti almanın farkını yaşayın. Satmak istediğiniz tüm ikinci el eşyalarınızı gelip istediğiniz adresten nakit ödme yapmak koşulu ile alıyoruz. Sizin tek yapmanız bizi  0 537 819 14 08 numaradan aramak ve eşyanızı gelip hızlıca alırız.

ikinci el avangard berjer koltuk alanlar

Evinizde bulunan koltuk takımlarının modaya uyumu ile ilgili olarak eski kullandığınız tekli koltukları berjer diyede tabir edilen koltuklarınızı satmak isterseniz, firmamız ikinci el berjer koltuk alanlar olarak da sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Koltuklarınızı nakit ödemek koşulu ile satın alıyoruz. Elbette sadece berjer alımı ile sınırlı kalmıyoruz, isterseniz kullanılmış olan tüm koltuk takımınızı da satmak sisterseniz onlarıda diğer eşyalarınızı da satın alabiliriz. Ankarada uzun yıllardan bu yana ikinci el eşya alım satım işini yapmaktayız. Tüm ikinci el eşya alım satım işleriniz için 0 537 819 14 08 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Bizi arayıp eşyalarınız için teklif alabilirsiniz.

ikinci el eşya satmak için bizi arayın

İsterseniz satacağınız eşyaların resimlerini çekip bizlere 0 537 819 14 08 numaralı telefonumuz üzerinden whatsapp ile gönderebilirsiniz. Amacımız en hızlı ve kolay şekilde sizlere yardımcı olabilrmektir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak yarım asırdır hizmet veriyoruz. Sizde eşyalarınızı satmak için bizi arayın ve rahat edin.

Balgat civarından ikinci el eşya mobilya alanlar

ikinci el eşya mobilya alanlarBalgat

ikinci el mobilya alanlar - 2 el mobilya alım yeri

ikinci el mobilya alanlar – 2 el mobilya alım yeri

 

Evinizin herhangi odalarında duran kullandığınız mobilyalarınızı ve  eşyalarınızı  zamanla artık modaya uymadığını ve eskide kaldığını düşünüyor ve bir an önce satmayı düşünüyorsanız ikinci el eşya ve mobilya satın alan firmamız ile iletişim kurmanız iyi bir tercih olacaktır. İkamet ettiğiniz adres Balgat ve civarı ise bu ilçelerden ve Başkentin diğer tüm ilçelerinden ikinci el mobilya alanlar arasında sektörde üst sıralarda yer alan firmamız sizin için en iyi hizmeti sunacaktır, sizi hiç yormadan nakliye aracını ve taşıma işini yapacak arkadaşları da ayarlayıp sizin istediğiniz adrese gelerek satmayı istediğiniz ikinci el eşyanın adresinizden satın alınması işlemlerini yapmaktadır.

Daha fazlasını oku

Şentepe Yenimahalle ikinci el eşya alanlar

0 537 819 14 08

Yenimahallemizin tüm semtlerinden ve mahallelerinden yarım asırdan fazla  alımdan hizmet veren firmamız siz değerli yenimahalleli halkımıza  ikinci el kullanılmış eşyaları, mobilyalarını, beyaz eşyalarını, elektronik eşyalarını, yatak odalarınızı, koltu kanepe takımlarınızı adresinizden gelip alarak nakit ödemesini yaparak satın almaktadır.

Daha fazlasını oku

Ankarada ikinci el koltuk çekyat alanlar

Çekya ve Koltuk Alanlar

Çekyatlarınız ve koltuklarınız artık eskidi mi ? İkinci el çekyat koltuk takımlarımı nasıl satarım diye düşünüyorsanız doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Berat spot kullanılır durumda olan tüm ikinci el çekyat ve koltuklarınızı piyasa değerinden nakit olarak satın almaktadır.

Daha fazlasını oku