Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Keçiören ikinci el eşya alanlar

Keçiören Beyaz eşya, Mobilya, Elektronik eşya alımı

Ankara’nın neresinde olursanız olun ister ilçe isterseniz en ücra semtinde, elinizde bulunan ikinci el eşyaları satmayı düşündüğünüzde firmamızı aramanız yeterlidir. Bizler birçok ikinci el eşya alım satımı yapan firmalar gibi belirle çerçevede değil, Ankara ve çevresinin tamamında hizmet vermekteyiz.

Keçiören ikinci el eşya alanlar

Yıllardır profesyonel bir ekip ile çalışan firmamız siz değerli vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Özellikle de firma olarak bizler güven ve müşteri memnuniyeti isteyen vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktayız. Keçiören ikinci el eşya alanlar arasında yer alan firmamız elinizde bulunup satmak istediğiniz mobilya, beyaz eşya, elektronik, antika ve aksesuar gibi ürünlerinizi satın almaktayız. Firma olarak prensibimiz sizlerin adreslerinizde fiyat verip, ödemeyi nakit olarak yapmaktayız.

Herhangi bir şekilde sizin mağdur olmanızı istemediğimiz gibi sizin de bize olan güveninizin sarsılmasını istemeyiz. Ayrıca Keçiören ikinci el eşya alanlar firması 50 yılı aşkın bir süredir tecrübesini konuşturmuş olup ikinci el piyasasına sürekli olarak yön vermektedir. Sizin elinizde bulunan eşyalarınızı satma gayesi ne olursa olsun her birine talip olup sizden sonraki kişilerin kullanabilmesi için hizmet vermektedir.

  • Keçiören ikinci el eşya alımı
  • Keçiören ikinci el mobilya alımı
  • Keçiören ikinci el halı alımı
  • Keçiören ikinci el beyaz eşya alımı
5
Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08