Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Ayrancı ve Dikmen ikinci el eşya alan yer

Ankara da ikinci el eşya alan yer diyince ;

ikinci el eşya sektörünün 30 Yılı aşkın en tecrübeli firmalarından olan Berat Spot Ankara da ikinci el eşyalarınızın satın alınma işleminde en profesyonel ve hızlı firmasıdır. Dikmenden ve Ayrancıdan ikinci el eşya alan yer olarak da tüm başkentli hemşehrilerimize güven dolu eşya alım hizmeti sunuyoruz.

Dikmenden yada Ayrancıdan kullanılmış eski eşyalarınızı satmak istediğiniz an lütfen bizi arayın ve bizden fiyat teklifi alın. Eşyalarınızı değer kaybettirmeden kapınızdan teslim alıyor ve ücretinizi de nakit olarak ödüyoruz.

Hızlı iletişim için numaramız : 0 537 819 14 08

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

Şu ana kadar 1 yorum

hatimYayın tarihi 10:29 am - Kas 8, 2015

Ayrancı ve Dikmen ikinci el eşya alan yer içinde gerçekten açıklayıcı olmuş. Iğdır ikmaet ediyorum, eşyalarımızı satmak istesek yardımcı olurmusunuz?

Yorumlar kapalı.