Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Çankaya ikinci el mobilya alanlar

Çankaya 2 el mobilya alan yer

Çankaya ikinci el mobilya alanlar,Çankaya 2 el mobilya alan yer

Evinizde veya ofisinizde bulunan ikinci el eşyaları satmayı düşündüğünüzde elinizden nasıl çıkaracağınızı mı düşünüyorsunuz? Herhangi bir yönlendirici sistem bulamadığınız mı? Ankara genelinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin elinde bulunan ikinci el mobilyaları firma olarak satın almaktayız.

Elinizde bulunan oturma grubu, yatak odası takımı, yemek odası takımı ve diğer mobilya aksesuarlarınızdan kullanmadığınız, yenisi ile değiştirmeyi düşündüğünüz ve kampanyalı yeni nesil mobilyaları satın almak için elinizden çıkarmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çankaya ikinci el mobilya alanlar dendiğinde en iyi firmalar arasında yer alan firmamız yıllardır Ankara ve çevresinde yaşayan siz değerli müşterilerimizin taleplerine karşılık vermek için uzman ekibimiz ile çalışmaktadır. Gerek maddi sıkıntılardan dolayı gerekse de yeni mobilya ürünlerini satın almak için eskileri elden çıkarmak istediğiniz zaman firmamız nakliye araçları ile kapınıza kadar gelerek ikinci el mobilyalarınızı ev veya iş yerlerinizden satın almaktadır. Yerinde değerlendirme yapan uzman ekibimiz mobilyalarınıza biçmiş olduğu ücreti nakit olarak yerinde ödeme yapmaktadır. Çankaya 2 el mobilya alan yer olarak bizler 50 yılı aşkın süredir tecrübeli ekibi ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

BERAT SPOT
TEL:0 537 819 14 08
Adresimiz:
İtfaiye Meydanı Ayaş Sokak Numara 13
Opera Ulus Ankara/Türkiye

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

3 Şu ana kadar yapılmış yorumlar

feyyazYayın tarihi 3:50 pm - Eki 23, 2015

Spot İkinci El Mobilya satmak biraz zor oluyor, iyi bir firma arıyorken sizin firmanızı gördüm, telefon açacağım.

karyağdıYayın tarihi 5:29 pm - Eki 23, 2015

Çankaya ikinci el mobilya alanlar konusunda istediğim her şey var desem yeridir.Çok sağolun. Aksaray sevgilerle.

tengizYayın tarihi 8:05 pm - Eki 23, 2015

Klasik Yatak Odası Takımı var komşumuzda ve satacak iyi bir firma arıyorlar, google den sizi buldum ve çok iyi bir firma olduğunuz belli.

Yorumlar kapalı.