Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Kaya Spot - Ankara İkinci El Eşya Alan Yer

Değerinden ikinci el ve spot eşya alımı için bizimle iletişime geçiniz.

Kategori arşivi Spot Eşya Alanlar

Keçiören ikinci el eşya alanlar

Keçiören Beyaz eşya, Mobilya, Elektronik eşya alımı

Ankara’nın neresinde olursanız olun ister ilçe isterseniz en ücra semtinde, elinizde bulunan ikinci el eşyaları satmayı düşündüğünüzde firmamızı aramanız yeterlidir. Bizler birçok ikinci el eşya alım satımı yapan firmalar gibi belirle çerçevede değil, Ankara ve çevresinin tamamında hizmet vermekteyiz.

Keçiören ikinci el eşya alanlar

Yıllardır profesyonel bir ekip ile çalışan firmamız siz değerli vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Özellikle de firma olarak bizler güven ve müşteri memnuniyeti isteyen vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaktayız. Keçiören ikinci el eşya alanlar arasında yer alan firmamız elinizde bulunup satmak istediğiniz mobilya, beyaz eşya, elektronik, antika ve aksesuar gibi ürünlerinizi satın almaktayız. Firma olarak prensibimiz sizlerin adreslerinizde fiyat verip, ödemeyi nakit olarak yapmaktayız.

Herhangi bir şekilde sizin mağdur olmanızı istemediğimiz gibi sizin de bize olan güveninizin sarsılmasını istemeyiz. Ayrıca Keçiören ikinci el eşya alanlar firması 50 yılı aşkın bir süredir tecrübesini konuşturmuş olup ikinci el piyasasına sürekli olarak yön vermektedir. Sizin elinizde bulunan eşyalarınızı satma gayesi ne olursa olsun her birine talip olup sizden sonraki kişilerin kullanabilmesi için hizmet vermektedir.

ikinci el koltuk Kanepe alanlar

ikinci el koltuk kanepe alanlar olarak Kullandığınız ve artık değiştirmeyi düşündüğünüz eski koltuk takımlarınızı, oturma gruplarınızı, köşe koltuklarınızı, çekyatlarınızı satmayı düşündüğünüz an sizlere yardımcı olamak için bir telefon mesafesinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Eşyalarınızı başkalarında kullanacağını ve ikinci el olan eşyaları da kullanmak için bakan insanlar olduğunu da unutmayınız. ikinci el eşyalarınızı bazen sokağa bile atmayı düşündüğünüzü hatta bazı insanların attığını biliyoruz. Bizler ikinci el eşya alanlar olarak elinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz tüm eşyalara, mobilyalara , elektronik eşyalara ve diğer beyaz eşyalar ile antika eşyalarınıza talibiz. Bu ikinci el eşya sektöründe kullanılmış eşyalarınızın bir ekonomiyi ve bir sektörü yaşattığını unutmayın lütfen.

Ankara da ikamet ediyorsanız ve amacınız ikinci el koltuk alanlar ile ticaret yapmak ise lütfen bizi 0 537 819 14 08 mobil numaramızdan arayın ve eşyalarınızı hızlıca alalım.

Koltuklarımı nasıl satarım, kimler ikinci el koltuk alır

Koltuk takımları oturma gurupları alan yer

Evinizdeki eşyaları değiştirmenin vakti geldi mi ? Yada eskiken bu ikinci el koltukları bütçenize biraz katkısı olsun diye satmak mı istiyorsunuz ? Eğer amacınız ikinci el koltuk çekyat ve oturma gurubu satmak ise Berat Spot ikinci el eşya alımında sizi yardımcı olacak en iyi firmadır.

Daha fazlasını oku

Sıfır ve 2 el eşyalarınızı alıyoruz

Sıfır ve 2 el eşyalarınızı Büro mobilyalarınızı, Elektronik ve Beyaz Eşyalarınızı değerinden satın alıyoruz. Spot eşya alanlar dendiğinde de Berat Spot olarak Ankarada ve tüm ilçelerinde ikamet eden müşterilerimize satmak istedikleri sıfır eşyaları, mobilyaları, beyaz eşyaları ve elektronik eşyaları anında nakit ödemek koşulu ile satın alıyoruz.

Sizlere bir telefon kadar yakınız, bizi arayın ve satmak istediğiniz tüm eşyaları gelip kapınızdan satın alalım. Ev yada ofis farketmez, aklınızda ikinci el eşya satmak var ise doğru adres burası. Hemen 0 537 819 14 08 numaralı mobil hattımızı arayın ve sizlere yardımcı olalım.