Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Ankarada ikinci el koltuk çekyat alanlar

Çekya ve Koltuk Alanlar

Çekyatlarınız ve koltuklarınız artık eskidi mi ? İkinci el çekyat koltuk takımlarımı nasıl satarım diye düşünüyorsanız doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Berat spot kullanılır durumda olan tüm ikinci el çekyat ve koltuklarınızı piyasa değerinden nakit olarak satın almaktadır.

Ekonomik bütçenize katkı sağlamak yada eski eşyalarınızı yenileri ile değiştirmek istediğiniz an bizi arayın. İstediğiniz adresten gelip satmak istediğiniz tüm eşyalarınızı anında nakit olarak alalım. İsterseniz komple ev ve ofis eşyalarınızı bile bir kerede alabiliriz.

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

2 Şu ana kadar yapılmış yorumlar

şehsüvarYayın tarihi 3:17 pm - Kas 3, 2015

İkinci El Fotoğraf Makinası da alıyorsunuz sanırım, canon dslr var evde boş duruyor.

fulyaYayın tarihi 3:43 am - Kas 7, 2015

Spot İkinci El Yatak Odası,Spot İkinci El Yemek Odası aldık biz geçtiğimiz ay ve hiç kullanmadık onları satmak istiyoruz, mobilden sizi arayacağım.

Yorumlar kapalı.