Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Balgat civarından ikinci el eşya mobilya alanlar

ikinci el eşya mobilya alanlarBalgat

ikinci el mobilya alanlar - 2 el mobilya alım yeri

ikinci el mobilya alanlar – 2 el mobilya alım yeri

 

Evinizin herhangi odalarında duran kullandığınız mobilyalarınızı ve  eşyalarınızı  zamanla artık modaya uymadığını ve eskide kaldığını düşünüyor ve bir an önce satmayı düşünüyorsanız ikinci el eşya ve mobilya satın alan firmamız ile iletişim kurmanız iyi bir tercih olacaktır. İkamet ettiğiniz adres Balgat ve civarı ise bu ilçelerden ve Başkentin diğer tüm ilçelerinden ikinci el mobilya alanlar arasında sektörde üst sıralarda yer alan firmamız sizin için en iyi hizmeti sunacaktır, sizi hiç yormadan nakliye aracını ve taşıma işini yapacak arkadaşları da ayarlayıp sizin istediğiniz adrese gelerek satmayı istediğiniz ikinci el eşyanın adresinizden satın alınması işlemlerini yapmaktadır.

Berat Spot mobilya ve eşyalarınızı satın almak için burada

Ankaranın en eski ve köklü iş yerleri arasından olan Berat Spot mobilya ve eşyalarınızı satın almak için size en iyi ticareti sunmak için 50 yılı aşkın süredir çalışan bir aile şirketidir.  Müşteri memnuniyeti ilkesine önem vererek , müşterilerimiz ile yaptığımız alışverişlerde muhakkak eşyaların ücretini hemen nakit ödeme yapmak suretiyle nakliye araçlarımıza yükleyip, sizden sonra satı alacak olan insanlar için iş yerimize getirmekteyiz. Balgat civarından ikinci el eşya ve mobilya alanlar deyince unutmayın size en hızlı ve güvenli hizmeti ulaştıracağız.

Whatsapp ile ikinci el eşya resimlerini yollayın anında fiyat alın

Sizde doğru tercih için bizim ile iletişime geçin ve rahat edin, isterseniz kendinizi hiç yormadan eşyalarınızın resimlerini cep telefonunuz ile çekin ve popüler sohbet programı olan Whatsapp ile bize 0 537 819 14 08 mobil numaramız olan hattan gönderin ve eşyalarınıza doğru fiyatı daha hızlı şekilde alın. Sonuçta herkes memnun olarak bir alışverişi gerçekleştirmiş olalım.

berat_whatsapp

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

Şu ana kadar 1 yorum

gülmisalYayın tarihi 4:38 am - Kas 3, 2015

Yandexte gezinirken ikinci el eşya hakkında bilgi arıyordum eşyalarımı satmak için, web sitenizi bu sayede buldum. Teşekkürler Ali bey.

Yorumlar kapalı.