Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Mamak ikinci el eşya alanlar

Mamakda ikinci el eşya alım satım

Ankara’nın tüm ilçelerinden ve mahallelerinden vede tüm sokaklarından satmayı düşündüğünüz kullanılabilir durumda olan eşyaları satın alıyoruz. Çankaya, Yenimahalle, Sincan, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Altındağ , Eryaman , Fatih, Ümitköy, Çayyolu ve diğer tüm ilçelerden ikinci el eşya alanlar denilince sizlere en iyi hizmeti sunacağımızı bilmenizi isteriz. Eşyaları satmak istediğiniz ilçe merkezleri başta olmak üzere diğer tüm muhitlerden de eşya alımı hizmeti veren firmamız sizler için bir telefon kadar yakındır.

50 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimizin elinde bulunan ikinci el durumunda olan antikaları, mobilyaları, beyaz eşyaları veya diğer tüm eşyalarınızı satın aldığımızı bilmenizi isteriz. Makul sebepler çerçevesinde satmayı düşündüğünüz, yenisi ile değiştirme hayalini kurduğunuz veya yenisine paranız çıkışmadığı için elinizdeki ikinci el eşyaları satmayı düşündüğünüzde Mamak ikinci el mobilya alanlar arasında bir tercih yapmanız gerektiğinde sektörün eski firmaları arasında olan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Berat Spot olarak bizler elimizde bulunan nakliye araçları sayesinde sizleri nakliye ve taşıma hizmetini ayrı ayrı bulup eşyaları taşımada zorlanmamanız için kapınıza kadar gelerek yerinde satın alım işlemi yapmaktayız.

Bu aşamadan sonra ise satmak istediğiniz eşyalarınızı uzman ekibimiz tarafından incelenmesi sonrasında en uygun fiyat vermek suretiyle sizinle anlaşma sağlıyoruz. Yapılan anlaşmanın iki taraf içinde olumlu olması durumunda size verdiğimiz fiyatın nakit ödemesi hemen orada yapılarak eşyalarınız alınmaktadır. Mamak ikinci el eşya alanlar arasında sizlere hizmet veren bir firma olarak bizler güven ve kaliteli hizmet noktasında yarım asırı aşkın bir zamandır gurur ile hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz güven ile birlikte siz değerli müşterilerimizin gönlünde taht kurmayı başarmayı umuyoruz. Sizin ihtiyacınızı karşıladığımız gibi sizden alınan ürünlerin başkalarının da kullanabilmesi için hizmet vermeye devam ediyoruz.

Adres Ve İletişim Bilgilerimiz

BERAT SPOT – İkinci El Eşya Alım

Telefon: 0 537 819 14 08
Adress : İtfaiye Meydanı
Ayaş Sokak Numara 13
Opera Ulus Ankara/Türkiye
Web : www.ikincielesya.name.tr

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08