Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

ikinci el antika eşya alanlar

ikinci el antika eşya alanlar

Herkes zamanında ülkemizde yankı uyandıran antika akımına kapılmıştır. Koleksiyoncuların milyarder olduğu zamanlar bundan 10 yıl öncesine dönelim.İnsanların lüks hayat yaşantı merakı sonunda antika ürünlere geldi. Antika ürünler derken Hint halılarından tutunda el işlemeli mobilyalara kadar sürmektedir. Antika denilince çok fazla bir yelpazeye sahiptir. Bu yelpaze bazı koleksiyoncular tarafından arttırılmış ve milyarlar edecek antika ürünler vardır. Bir tanesine örnek verecek olursak yakın zamanlarda antika bir Hint el dokuma halı 1.500000 TL değerinde bir ihalede alıcı bulmuştu. Antika hastaları ve bunu yakın zamandan takip eden çok fazla kişi vardır. Fakat antikaların hepsi bu kadar fazla değerli değildir. Antikanın durumunu iyi bilmek vede analiz etmek gerekir. Bir antika 15-20 tl edebilirken bir başka antika ise milyonlar edebilir. Düşük değere sahip olan antikalar ise genelde yakın tarihli antikalardır.

Yakın tarih antika dediğimiz yani çok fazla miras kültürü olmayan ürünlerdir. Örnek verirsek 1955 yapımı bir radyo bir antikadır ve değeri öyle milyonlar tarzında değildir. Babanızdan yada dedenizden kalma yadigar olduğu için sizde ki değeri fazladır. Fakat satmış olduğunuz yada almak istediğiniz de çok fazla bir meblağlar göremezsiniz. Ankara ikinci el antika alanlar olarak Berat Ticaret sizlere beklentilerinizi karşılayacak kadar destek hizmeti sunmaktadır, Değerli ve tarihi önem arz eden eşyalarını satmak isteyen insanlar Başkentin köklü antikacılrından olan firmamıza geliyor. İkinci el eşya alım ve satımında Ankara’da bir marka olan firmamız antika eşya alımınıda da bünyesinde uzun yıllardı barındırmaktadır. İkinci el eşya alanlar Ankara denince yine başkentin önde gelen ikinci el alım firması olarak geniş ürün yelpazesi ile her zaman sizin için buradayız. Antika eşyalardan normal gündelik ev eşyalarınızı , mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı ve diğer ofis büro eşyalarınızı alıyoruz. Firmamız son derece yüksek müşteri potansiyeline sahip olduğu için her alandan her renkten her çeşit eşyadan alım satım yapmaktayız.

Antika alımında bir diğer hususda elbette Ankara antika halı alanlar konusu olmaktadır. Antika halılarınızı, el dokuma kilim ve yolluklarınızı, antika iran halılarını, bünyan halılarını ve saymakla bitiremiyeceğimiz tarihi öneme şahitlik etmiş halılarınız ile kilimlerinizi satın alıyoruz. Eğer sizde antika halı satmak isterseniz lütfen bizi arayınız.

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08