Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Kaya Spot - Ankara İkinci El Eşya Alan Yer

Değerinden ikinci el ve spot eşya alımı için bizimle iletişime geçiniz.

Kategori arşivi 2 el çekyat koltuk alanlar

2 el Çekyat Koltuk Kanepe alan yer

Ankarada ikinci el Koltuk Çekyat Kanepe alım yeri denince

Tüm sorularınızın tek bir cevabı var, Ankarada eşya satmak istediğiniz andan itibaren sizlere en hızlı hizmet ağımız ve tecrübeli personelimiz ile yardımcı olmaya hazırız.

Çekyatlarınız ve koltuk kanepelerinizi satmak istiyorsanız ve onları en hızlı şekilde elden çıkarmak için 2 el Çekyat Koltuk Kanepe alan yeri bulmak istiyorsanız inanın Berat Spot ikinci el kanepler ve diğer satmak istediğiniz 2 el eşyalarınızı sizi hiç bir zahmete sokmadan sizin belirteceğiniz adrese gelerek alım yapmaktadır.

Bize ulaşacağınız numaramız

 0 537 819 14 08

ikinci el koltuk Kanepe alanlar

ikinci el koltuk kanepe alanlar olarak Kullandığınız ve artık değiştirmeyi düşündüğünüz eski koltuk takımlarınızı, oturma gruplarınızı, köşe koltuklarınızı, çekyatlarınızı satmayı düşündüğünüz an sizlere yardımcı olamak için bir telefon mesafesinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Eşyalarınızı başkalarında kullanacağını ve ikinci el olan eşyaları da kullanmak için bakan insanlar olduğunu da unutmayınız. ikinci el eşyalarınızı bazen sokağa bile atmayı düşündüğünüzü hatta bazı insanların attığını biliyoruz. Bizler ikinci el eşya alanlar olarak elinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz tüm eşyalara, mobilyalara , elektronik eşyalara ve diğer beyaz eşyalar ile antika eşyalarınıza talibiz. Bu ikinci el eşya sektöründe kullanılmış eşyalarınızın bir ekonomiyi ve bir sektörü yaşattığını unutmayın lütfen.

Ankara da ikamet ediyorsanız ve amacınız ikinci el koltuk alanlar ile ticaret yapmak ise lütfen bizi 0 537 819 14 08 mobil numaramızdan arayın ve eşyalarınızı hızlıca alalım.

Koltuklarımı nasıl satarım, kimler ikinci el koltuk alır

Koltuk takımları oturma gurupları alan yer

Evinizdeki eşyaları değiştirmenin vakti geldi mi ? Yada eskiken bu ikinci el koltukları bütçenize biraz katkısı olsun diye satmak mı istiyorsunuz ? Eğer amacınız ikinci el koltuk çekyat ve oturma gurubu satmak ise Berat Spot ikinci el eşya alımında sizi yardımcı olacak en iyi firmadır.

Daha fazlasını oku

Ankarada ikinci el koltuk çekyat alanlar

Çekya ve Koltuk Alanlar

Çekyatlarınız ve koltuklarınız artık eskidi mi ? İkinci el çekyat koltuk takımlarımı nasıl satarım diye düşünüyorsanız doğru yerde olduğunuzu söylemek isteriz. Berat spot kullanılır durumda olan tüm ikinci el çekyat ve koltuklarınızı piyasa değerinden nakit olarak satın almaktadır.

Daha fazlasını oku