Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Sincan Eryaman Beyaz Eşya Alanlar Alan Yerler

Sincan Eryaman Beyaz eşya, Mobilya, Elektronik ve ikinci el eşya alımı

Eryaman’ın neresinde olursanız olun ister birinci ister 5-6 ıncı etaplarda olsun satmak istediğiniz ve elinizde bulunan ikinci el eşyaları almamız için bizi aramanız yeterlidir. Bizler Sincan Eryaman Elvankent Etimesgut Sincan ikinci el eşya alanlar denildiğinde bu bölgelere en hızlı hizmet sunan tecrübeli bir firmayız. Bazı bölgesel hizmet veren ikinci el eşya alımı yapan yerler gibi değil, Ankaramızın tamamına aynı kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Sincan Eryaman ikinci el eşya alanlar içinde yer alan Berat Spot evinizde yada iş yerinizde bulunup da satmayı düşündüğünüz tüm mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, elektronik eşyalarınızı, antika eşyalarınızı ve diğer mobilya aksesuarları gibi ikinci el kullanılmış eşyalarınızı satın alıyor. Firma olarak prensibimiz bizi aradığınızda anlaşmamız üzerine istediğiniz adresinize gelerek  ödemeyi nakit olarak yapmaktayız.

Herhangi bir şekilde sizin mağdur olmanızı istemediğimiz gibi sizin de bize olan güveninizin sarsılmasını istemeyiz. Ayrıca Sincan ve Eryaman bölgesi ikinci el eşya alanlar firması olarak 50 yılı aşkın bir süredir tecrübesini koruyan bir şirket olup ikinci el alım satım piyasasına sürekli olarak yön vermekteyiz.

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08