Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Eryaman ikinci el eşya ve mobilya alanlar

Eryamanın tüm etaplarından eşyalarınız mobilyalarınız alınır

Eryamanda ikinci el mobilya alanlar

İkinci el eşya alımını memnuniyet garantili olarak kuşaktan kuşağa yapan ve daima ilk başlarda olmayı  başarmış bir firma olarak bizler elli seneden uzun bir süredir Ankara’nın neredeyse her semtinden, mahallelerinden  ve ilçelerinden Başkentli halkımıza ikinci el eşya ve mobilya alım hizmeti vermekteyiz.

Temelde aile şirketi olan iş yerimizdeki temel prensibimiz uzaklık yakınlık fark etmeksizin nerede ikamet ederseniz edin ister ev olsun isterseniz de işyeri yada ofisiniz gibi bir mekandaki ikinci el eşyalarınızı, ikinci el mobilyaları, ikinci el beyaz eşyalarınızı, ofis büro malzemelerinizi, ev mobilyalarınızı ve eşyalarınızı, antika eşyalarınızı aklınıza gelebilecek kullanılabilir durumdaki ikinci el eşyalarınızı satmayı istediğiniz anda bize telefon açmanız yeterlidir.

Eryamanda ikinci el mobilya alanlar dendiğinde, daha öncede bahsettiğimiz gibi Ankaranın her yerine mesafe gözetmek sizin kaliteli hizmeti sunduğumuzu anlatmıştık, Eryamandan satmak istediğiniz tüm ikinci el eşyalarınız içinde firmamız siz kıymetli müşterilerine sağlam ve temiz bir hizmet sunmak için nakliye aracı ve hamaliye personelini de sizin için ayarlayıp adresinize hızlıca gelmektedir.

Eryaman Sincan Etimesgut Bağlıca Fatih Ayaş , tüm bu civardan ikinci el eşya ve ikinci el mobilyalarınızı, tüm elektronik eşyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı, bilgisayar , cep telefonu gibi tüm eşyalarınızı değerinden alıyoruz.

Elinizde bulunan satmayı istediğiniz eşyaları hemen nakit paraya çevirmek için hiç vakit kaybetmeden hemen aşağıdaki iletişim numaralarımız üzerinden firmamızı arayın!

BERAT SPOT

Ömer KAYA
TEL:0 537 819 14 08

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

6 Şu ana kadar yapılmış yorumlar

adYayın tarihi 11:35 pm - Eki 18, 2015

Yandexte gezinirken 2 El Mobilya Alanlar hakkında bilgi arıyordum eşyalarımı satmak için, web sitenizi bu sayede buldum. Teşekkürler Ali bey.

nuralYayın tarihi 7:17 am - Eki 20, 2015

Büro Ofis Mobilyası gibi İkinci El Büro Takımı ve İkinci El Ofis Masası ile İkinci El Ofis Koltuğu var bunları sata hafta sonu sizi arayacağım. Çok fazla para istemiyorum zaten işimize yaramıyor, yenilerini aldık.

aslanerYayın tarihi 1:32 pm - Eki 20, 2015

Eryaman ikinci el eşya ve mobilya alanlar konusunda istediğim her şey var desem yeridir.Çok sağolun. Erzurum sevgilerle.

sahibYayın tarihi 1:45 pm - Eki 20, 2015

Evde bulunan Klasik Mobilyalar öylece duruyor, artık değiştirmenin zamanı geldi.

tansıYayın tarihi 6:44 pm - Eki 22, 2015

İkinci El İphone telefon alıyor musunuz acaba, ben yurt dışından getirdim iki tane var satacağım.

acarözYayın tarihi 4:57 pm - Kas 1, 2015

İkinci El İphone telefon alıyor musunuz acaba, ben yurt dışından getirdim iki tane var satacağım.

Yorumlar kapalı.