Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Çankaya Kullanılmış Ev eşyası alımı

Evinizdeki eşyaları kapının önüne atmayın, gelin onları ihtiyacı olan insanlara ulaştıralım ve bu işlemleri yaparken de sizin ekonominize de katkıda bulunalım. İkinci el ev eşyalarınızı, koltuklarınızı, kanepelerinizi, beyaz eşyalarınızı, yatak ve yemek odası takımlarınızı değerinden ve sizin vereceğiniz adresten satın alalım.

Berat Spot Ankaranın en eski ve köklü ikinci el eşya alım satımı yapan firmalarından biridir. Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir. Eşyalarınızı satmadan önce lütfen bizden teklif alın.

Berat spota ulaşabilmek için hemen 0 537 819 14 08 nolu cep telefonu üzerinden bizi arayın.

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08

Şu ana kadar 1 yorum

güdekYayın tarihi 1:46 pm - Eki 20, 2015

İkinci El Paslanmaz Mutfak Malzemesi var dükkanda, restoranı devrediyoruz. Sizi arayacağım, anlaşırsak satmak istiyorum.

Yorumlar kapalı.