Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Çamaşır Makinesi Alanlar – Beyaz Eşya Alımı

Beyaz Eşya Satmak istediğiniz an hizmetinizdeyiz

Beyaz eşyalarınızın artık değiştirilme zamanı geldiğini düşünüyorsanız, yada evde hiç bir işe yaramayan bir çamaşır makineniz var ise ve bir an önce onu evden göndermek istiyorsanız Ankarada ikinci el beyaz eşya alanlar denince size en iyi hizmeti sunacak bir firmayı bulmak sizin en doğal hakkınız.

Beyaz Eşya Satmak istediğiniz an hizmetinizdeyiz

Bu ve buna benzer durumlarda satmak istediğiniz çamaşır makinelerinizi, bulaşık makinelerinizi, buz dolaplarınızı, mikro dalga fırınlarınızı, ankastre eşyalarınızı nakit olarak satın alıyoruz. Yapmanız gerekn ise çok basit hemen bizi 0 537 819 14 08 numaralı mobil hattımızdan aramanız yeterli olacaktır. Bizi aradıktan sonra eşyalarınız hakkında biraz bilgi verince size fiyatını söyleriz ve sizde okeylerseniz gelip eşyanızı nakit ödeyerek satın alırız.

ikinci el eşya satmak için biraz daha pratik bir yolda sunuyoruz yine 0 537 819 14 08 numaralı mobil hattımızda bulunan whatsapp uygulaması aracılığı ile satmak istediğiniz eşyaların resimlerini bize yollayabilir ve daha doğru fiyat alabilirsiniz. Memnuniyet garantili eşya alımı Berat Spot dadır.

Ali KAYA

60 Yılı aşkın ikinci el eşya sektöründe Ankarada hizmet veriyoruz. Amacımız her zaman ikinci el eşyalarını satmak isteyen ve ikinci el eşya alamak isteyen halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak oldu. Eşyalarınızı satmak için hemen arayın 0 537 819 14 08