Ayaş Sokak No:15

Ulus İtfaiye Meydanı

2. El Eşya Satmak İçin

0 537 819 14 08

Çalışma Saatlerimiz

07.00 dan 22.00 a Kadar

Kaya Spot - Ankara İkinci El Eşya Alan Yer

Değerinden ikinci el ve spot eşya alımı için bizimle iletişime geçiniz.

Kategori arşivi Antika Halı Kilim Alanlar

ikinci el halı alanlar

ikinci el halı alımda Ankaradaki adresiniz Berat Spot yılların vermiş olduğu 2.el halı alımındaki tecrübesi ile siz  değerli Başkentli hemşehrilerimize en kaliteli hizmeti ulaştırmak için çalışıyor. Ankarada ikinci el halı alanlar denince güzel başkentin tüm ileçlerine ve tüm mahallelerine en hızlı 2 el halı ve eşya alım hizmetini verdiğimizi bilmenizi isteriz. Tüm ikinci el halılarınızı, el dokuma ve tarihi değeri olan antika halı kilimlerinizi satmak istedğiniz anda sizlere bu konuda yardımcı oluyor ve adresinize kadar gelip ücretini nakit ödeme yaparak halılarınızı satın alıyoruz.

Ankarada 2 el halı alanlar

Bizi arayın ve en hızlı şekilde halılarınızı alalım.

0 537 819 14 08

Sıfır ve 2 el eşyalarınızı alıyoruz

Sıfır ve 2 el eşyalarınızı Büro mobilyalarınızı, Elektronik ve Beyaz Eşyalarınızı değerinden satın alıyoruz. Spot eşya alanlar dendiğinde de Berat Spot olarak Ankarada ve tüm ilçelerinde ikamet eden müşterilerimize satmak istedikleri sıfır eşyaları, mobilyaları, beyaz eşyaları ve elektronik eşyaları anında nakit ödemek koşulu ile satın alıyoruz.

Sizlere bir telefon kadar yakınız, bizi arayın ve satmak istediğiniz tüm eşyaları gelip kapınızdan satın alalım. Ev yada ofis farketmez, aklınızda ikinci el eşya satmak var ise doğru adres burası. Hemen 0 537 819 14 08 numaralı mobil hattımızı arayın ve sizlere yardımcı olalım.